1 грн. ₴

Барельєф в інтер'єрі від дизайн студії Романа Москаленка

При розробці інтер'єрів у класичному стилі ми застосовуємо поєднання традиційних технологій і рельєфних композицій ручної роботи. Наші барельєфні панно, рельєфні панно і рельєфні картини доповнюють, роблять більш витонченими композиції в стилі ампір, пізній класицизм, бароко і рококо.
З іншого боку, працюючи з барельєфом і настінними рельєфними панно ми не робимо прив'язку тільки до класичних стилів в дизайні інтер'єру, адже барельєф також користується великою популярністю і в сучасних інтер'єрах.
Відмінність більшою мірою полягає в сюжеті малюнка і формах самого барельєфа. У класичних стилях він більш реалістичний і симетричний, а в сучасних стилях той же барельєф в більшій своїй частині має абстрактні й асиметричні форми.
Створюючи барельєф в інтер'єрі, ми застосовуємо технологію об'ємного рельєфною живопису. Наш ліпний декор доповнює барельєфні картини, вони стають виразніші, їм властива певна витонченість і саме на них надалі акцентується увага. Барельєф у результаті стає основною родзинкою і центром інтер'єрної композиції.
В арсеналі наших послуг виготовлення барельєфів на замовлення, ми готові створити для Вас барельєф ручної роботи з прив'язкою до сюжету. Наші майстри використовують технології патинування поверхні, за бажанням замовника щодо барельєфної композиції може застосовуватися ефект старіння.
Крім класичних і монотонних барельєфів, коли мова йде про настінне панно, також нами застосовується і художній розпис по барельєфу. У нашому виконанні вони завжди ексклюзивні, і високо цінується нашими клієнтами.
Ми спеціалізуємося на виготовленні саме ексклюзивних барельєфів, технік їх виготовлення наші художники і декоратори знають одночасно декілька. Крім настінних панно ми виготовляємо унікальні рельєфні картини з дуже красивою і незвичайною текстурою металу. Такі картини як правило застосовуються для класичних інтер'єрів преміум класу.
Декоруючи рельєфні картини ми застосовуємо технологію нанесення на об'ємну композицію метал, що додає картинам блиск і глибину відображення, (декоративне золочення, хромування і сріблення).
Будемо раді бачити Вас у нас в дизайн студії, ми зможемо запропонувати Вам вишуканий і ексклюзивний продукт, який Ви більше ніде не зможете побачити та замовити.

ID: 958859
Создано: 06/04/2020

Роман Москаленко

Зарегистрирован 22/11/2017
Активность 3 час. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления