1 грн. ₴

Бульбашкові колони від дизайн студії Романа Москаленка

Сучасний аквадизайн - це один з напрямків, яким займається наша дизайн-студія. У світлових і аква інсталяціях, запропонованих нашою дизайн студією, для створення унікального інтер'єру ми досить часто використовуємо повітряно бульбашкові колони і колонади.
У наших проектах водно бульбашкові колони мають всілякі форми, текстури і приналежність до певного стилю в дизайні інтер'єру. У нашому портфоліо ви можете побачити стильний аквадизайн в кардинально різних варіаціях виконання і декорування.
Для забезпечення надійності конструкцій використовуються тільки високоякісні оздоблювальні матеріали та перевірені часом комплектуючі вироби (безшумні насоси, акрилові або полікарбонатні колони), на проведені роботи ми даємо гарантію.
Створюючи дизайн приміщення, де використовуються бульбашкові колони в інтер'єрі, ми дотримуємося певної стилістики, в залежності від проекту.
Бульбашкові колони, аквадекор який завжди сприймається дуже красиво і динамічно. Як правило для того щоб Ваш продукт був індивідуальний і ексклюзивний, ми не використовуємо звичайні текстури і матеріали композитів або акрилів для декорування форм і коробів. А наносимо ексклюзивні декоративні покриття і декоруємо такі вироби вручну.

Наші роботи можна подивитися тут: https://design-moskalenko.com.ua/ua/portfolio/bulbashkovi-kolony

Наш Youtube канал: https://www.youtube.com/watch?v=vtlHD46TA6c

Наш Pinterest: https://www.pinterest.ru/designstudiomoskalenko/boards

ID: 939091
Создано: 17/09/2019

Роман Москаленко

Зарегистрирован 22/11/2017
Активность 17 мин.

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления