1 грн. ₴

Виготовлення скульптур від дизайн студії Романа Москаленка

Наша дизайн студія займається виготовленням ексклюзивних скульптур різними техніками і технологіями.
Одна з таких технологій -це виготовлення скульптур техніками лайфкастинг (відбиток з тіла). Ця унікальна технологія дозволяє створювати витончені скульптури з реальних тіл дівчат або хлопців які виступають в ролі моделі, із їх тіла формується зліпок з якого надалі виготовляється і сама скульптура.
Другий з напрямків у створенні унікальних і реалістичних скульптур, це виготовлення скульптури на замовлення з допомогою металлокаркасу в поєднанні нових технологій виготовлення форм, опрацювання деталізації скульптур і нанесення на них сучасних декоративних покриттів.
Сучасна скульптура, як і художня скульптура в дизайні інтер'єру або ландшафтному дизайні, як правило є основним елементом декору і центром композиції.
Мистецтво скульптури у виконанні наших майстрів досягло нових висот за рахунок з'єднання класичних і сучасних технологій у створенні скульптури. Ми успішно застосовуємо для декорування скульптур хімічну металізацію сріблом. Такі скульптури мають прекрасну передачу кольору, незвичайну глибину відображення і переливи текстур, які доповнюються інтер'єрним або ландшафтним освітленням.
У нас Ви можете замовити скульптуру або скульптурну композицію, які стануть основною родзинкою і невід'ємною частиною декору кабінету, спальні або вітальної кімнати у Вашому будинку, вони зроблять неповторним декор салонів краси, барів і ресторанів, а також стильних бутиків і холів готелів.

Наші роботи можна подивитись тут: https://design-moskalenko.com.ua/ua/portfolio/lajfkasting-skulptura

Наш Youtube канал: https://www.youtube.com/watch?v=rfo-ecFVbrw&t=145s

Наш Pinterest: https://www.pinterest.ru/designstudiomoskalenko/boards

ID: 839014
Создано: 22/11/2017

Роман Москаленко

Зарегистрирован 22/11/2017
Активность 3 час. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления